GÖRAN BRUNIUS. Landskap, olja på pannå, monogramsignerad.

1414797. GÖRAN BRUNIUS. Landskap, olja på pannå, monogramsignerad.

16 x 22 cm.

Möjligen något färgbortfall.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 22 cm.

Möjligen något färgbortfall.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 619