ROJ FRIBERG. Litografi, numrerad 120/250, monogramsignerad samt daterad -93.

1414793. ROJ FRIBERG. Litografi, numrerad 120/250, monogramsignerad samt daterad -93.

Bildmått ca 14 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 14 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 730