1414793. ROJ FRIBERG. Litografi, numrerad 120/250, monogramsignerad samt daterad -93.

Bildmått ca 14 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Bildmått ca 14 x 17,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1414793

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 318