MARTIN POSER. Akvareller, 2 st, "Öland" samt stilleben med körsbär, signerade.

1414789. MARTIN POSER. Akvareller, 2 st, "Öland" samt stilleben med körsbär, signerade.

Dagmått ca 16 x 13 cm samt 26 x 42 cm.

Ej examinerade ur ram. Ena bladet löst i inramning.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 912