KARMSTOLAR, ett par, "Amiral", Karin Mobring för Ikea.

1413911. KARMSTOLAR, ett par, "Amiral", Karin Mobring för Ikea.

Stålrörsstomme med sits, rygg och armlän i brunt skinn.

Fästen för armlän delvis utbytta. Delar saknas. Ryggbricka i skinn löst sittande samt med skador. Slitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 974