1413911. KARMSTOLAR, ett par, "Amiral", Karin Mobring för Ikea.

Stålrörsstomme med sits, rygg och armlän i brunt skinn.

Fästen för armlän delvis utbytta. Delar saknas. Ryggbricka i skinn löst sittande samt med skador. Slitage samt fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1413911

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 442