CARL BRANDT. Fjällandskap, olja på duk, signerad och daterad 1915.

1413877. CARL BRANDT. Fjällandskap, olja på duk, signerad och daterad 1915.

70 x 104 cm.

Slitage med repor, fläckar, skador i duk, lagning med retusch, ställvisa färgbortfall, nederkant med limrest eller liknande.

Carl Brandt (1871–1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 104 cm.

Carl Brandt (1871–1930)

Antal besök: 621