1413877. CARL BRANDT. Fjällandskap, olja på duk, signerad och daterad 1915.

70 x 104 cm.

Slitage med repor, fläckar, skador i duk, lagning med retusch, ställvisa färgbortfall, nederkant med limrest eller liknande.

Carl Brandt (1871–1930)

70 x 104 cm.

Carl Brandt (1871–1930)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1413877

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 243