KJELL SUNDBERG. "Är konten tom nu..", olja på pannå, signerad KAS samt signerad à tergo.

1413008. KJELL SUNDBERG. "Är konten tom nu..", olja på pannå, signerad KAS samt signerad à tergo.

À tergo med skrift "Är konten tom nu, sade han. Jo, sade hon. Nu är konten tom. (Skräddare Molin, Torgny Lindgren)". Ca 73 x 60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 830