TAK- SAMT VÄGGBELYSNING, 6 delar, mässing/prismor, 1900/2000-tal.

1412925. TAK- SAMT VÄGGBELYSNING, 6 delar, mässing/prismor, 1900/2000-tal.

Takkronans diameter 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Takkronans diameter 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 495