FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", Bra Bohag, Tingströms, 1960-tal.

1411982. FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", Bra Bohag, Tingströms, 1960-tal.

Teak. Märkt. Längd 122 cm, bredd 81 cm, höjd 55 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Märken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 321