TAKLAMPA. "Romeo soft", Flos, formgivare Philippe Starck.

1409992. TAKLAMPA. "Romeo soft", Flos, formgivare Philippe Starck.

diameter 50 cm.

Kantband ställvis upp fransad. Repor på plast. Skador på takkåpa. Skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 50 cm.

Antal besök: 933