GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSOFFA, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.

1408865. GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSOFFA, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.

Med stång, längd 114 cm.

Bruksskick, anlupna. Senare målning. Stång samt några skruvar något böjda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med stång, längd 114 cm.

Antal besök: 640