1408865. GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSOFFA, 2 st, gjutjärn, 1900-tal.

Med stång, längd 114 cm.

Bruksskick, anlupna. Senare målning. Stång samt några skruvar något böjda.

Med stång, längd 114 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1408865

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 341