1408788. WILLIAM WATTING, bokhylla, A/S Mikael Laursen, Århus, Danmark, 1950/60-tal.

Hyllplan fanerade med teak, benställning och stolpar av ek. Bredd 213 cm, djup 47 cm, höjd ca 207 cm. Hyllplanens djup 22 cm.

Bruksslitage med repor, märken, fläckar och mindre skador. Delvis blekt.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1408788

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 292