FAT, Lergods, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, 1900-talets andra del.

140762. FAT, Lergods, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, 1900-talets andra del.

Reliefdekor i form av fiskar. Diameter 25,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 380