FAT, Lergods, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, 1900-talets andra del.

Reliefdekor i form av fiskar. Diameter 25,5 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålsnr
140762
Antal besök: 2 591