140762. FAT, Lergods, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, 1900-talets andra del.

Reliefdekor i form av fiskar. Diameter 25,5 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortBankgiroBanköverföring

Stadsauktion Sundsvall
Föremålsnr
140762

Om auktionshuset

Namn
Stadsauktion Sundsvall AB
Momsnr
SE556942737901
Org.nr
556942-7379
Telefon
060-17 00 40
Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 677