MATSALSMÖBEL, 5 delar, Herrgården, Carl Malmsten, Bodafors.

1405189. MATSALSMÖBEL, 5 delar, Herrgården, Carl Malmsten, Bodafors.

Bord 140 x 100, höjd 74 cm.
2 Iläggsskivor, bredd 55 cm.
4 stolar, rygghöjd 82, sitthöjd 43 cm.
Märkt: "Bodefors Design Carl Malmsten Made in Sweden 1960.

Repor, märken, fläckar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord 140 x 100, höjd 74 cm.
2 Iläggsskivor, bredd 55 cm.

Antal besök: 2 079