1405189. MATSALSMÖBEL, 5 delar, Herrgården, Carl Malmsten, Bodafors.

Bord 140 x 100, höjd 74 cm.
2 Iläggsskivor, bredd 55 cm.
4 stolar, rygghöjd 82, sitthöjd 43 cm.
Märkt: "Bodefors Design Carl Malmsten Made in Sweden 1960.

Repor, märken, fläckar och skador.

Bord 140 x 100, höjd 74 cm.
2 Iläggsskivor, bredd 55 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1405189

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 166