CARTIER. Armbandsur, Santos Automatique, stål/guld, Paris.

1404739. CARTIER. Armbandsur, Santos Automatique, stål/guld, Paris.

Boetten längd 23,5 mm, originaletui med certifikat.

Bruksslitage med repor, krackelerad urtavla och skadad sten i kronan, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 086