MARIKA LANG. Färglitografier, 6 st, ur mapp "The alternative", signerade och numrerade 216/360.

1404702. MARIKA LANG. Färglitografier, 6 st, ur mapp "The alternative", signerade och numrerade 216/360.

81 x 57 cm.

Ej examinerade ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 57 cm.

Ej examinerade ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 1 507