Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, signerad Wallmark, otydlig datering, solnedgång.
140089. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, signerad Wallmark, otydlig datering, solnedgång.
38x48 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
38x48 cm.
Bruksslitage.
Leiflers Auktionshus
1 318