LISS ERIKSSON. Skulptur, dansande figur, patinerad brons, signerad och numrerad.

1396052. LISS ERIKSSON. Skulptur, dansande figur, patinerad brons, signerad och numrerad.

Gjutarstämplad Herman Bergman, numrerad 23/50, höjd 14,8 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 448