1396052. LISS ERIKSSON. Skulptur, dansande figur, patinerad brons, signerad och numrerad.

Gjutarstämplad Herman Bergman, numrerad 23/50, höjd 14,8 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Vitrinskåp 1
Föremålsnr
1396052

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 458