YTTERFODER, porslin, "Sachsisk Blomst" Kunglig Dansk.

1394833. YTTERFODER, porslin, "Sachsisk Blomst" Kunglig Dansk.

Handmålad blomsterdekor med förgyllda detaljer, no
1703. Innerdiameter 17,5 höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 800