BØRGE MOGENSEN. Matsalsgrupp, "Öresund", ek, Karl Andersson.

1393879. BØRGE MOGENSEN. Matsalsgrupp, "Öresund", ek, Karl Andersson.

Bord, 5 stolar samt 1 iläggsskiva, bordets diameter 115, höjd 72 cm, iläggsskivans bredd 55 cm.

Bruksslitage, fläckig bordsskiva samt smärre fanerskada.

Børge Mogensen (1914–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Børge Mogensen (1914–1972)

Antal besök: 3 323