1393879. BØRGE MOGENSEN. Matsalsgrupp, "Öresund", ek, Karl Andersson.

Bord, 5 stolar samt 1 iläggsskiva, bordets diameter 115, höjd 72 cm, iläggsskivans bredd 55 cm.

Bruksslitage, fläckig bordsskiva samt smärre fanerskada.

Børge Mogensen (1914–1972)

Børge Mogensen (1914–1972)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1393879

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 115