OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Afrikansk marknad. Olja på duk, signerad Guy Reserve och daterad -78.

1393526. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Afrikansk marknad. Olja på duk, signerad Guy Reserve och daterad -78.

76 x 101 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 101 cm.

Antal besök: 915