Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Afrikansk marknad. Olja på duk, signerad Guy Reserve och daterad -78.
1393526. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Afrikansk marknad. Olja på duk, signerad Guy Reserve och daterad -78.
76 x 101 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
76 x 101 cm.
Göteborgs Auktionsverk
922