1392672. GÖRAN SEGERGREN. Kattdans, litografi, signerad Segergren.

4/20, ramstorlek30 x 26 cm.

4/20, ramstorlek30 x 26 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1392672

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 65