ARMBANDSUR, Zenith, stål, manuell, 1950/60-tal.

1389932. ARMBANDSUR, Zenith, stål, manuell, 1950/60-tal.

Herrur 33,5 mm
Boett nr. 9027967
Subsekund
Plexiglas.

Märken, repor och slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 33,5 mm
Boett nr. 9027967
Subsekund
Plexiglas.

Antal besök: 892