ÅKE WICKSTRÖM. "I trädgården, Vekerum", olja på duk, signerad och daterad 1974.

1380528. ÅKE WICKSTRÖM. "I trädgården, Vekerum", olja på duk, signerad och daterad 1974.

46,5 x 39 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

46,5 x 39 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 558