GRAVYR, Ur Suecia Antiqua et Hodierna, Erik Dahlbergh, "Gripenbergh".

1376429. GRAVYR, Ur Suecia Antiqua et Hodierna, Erik Dahlbergh, "Gripenbergh".

21x33,5 cm. Proveniens Fröllinge Slott.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 500