AGNETHA SJÖGREN. Skulptur, "Marsipan" big, rostfritt stål, signerad och numrerad 4/8.

1371560. AGNETHA SJÖGREN. Skulptur, "Marsipan" big, rostfritt stål, signerad och numrerad 4/8.

Höjd 62, längd 41 cm.

Märken och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62, längd 41 cm.

Märken och ytslitage.

Antal besök: 1 808