LENNART ROSENSOHN. Figurer, färglitografi, signerad Rosensohn.

1369188. LENNART ROSENSOHN. Figurer, färglitografi, signerad Rosensohn.

82/90, ramstorlek 54 x 59 cm.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

82/90, ramstorlek 54 x 59 cm.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besök: 550