SUNE RUDNERT. Komposition, färglitografi, signerad -85.

1369183. SUNE RUDNERT. Komposition, färglitografi, signerad -85.

14/200, ramstorlek 48 x 35 cm.

Sune Rudnert (1938–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sune Rudnert (1938–2007)

Antal besök: 685