MATGRUPP, 5-delar, vitlackerat trä, Nesto, 1900-talets senare del.

1368597. MATGRUPP, 5-delar, vitlackerat trä, Nesto, 1900-talets senare del.

Bord. Utan klaffar 62x85 cm. 2 nedfällda klaffar på 50 cm styck. Höjd 74 cm. 3 stolar. Rygghöjd 118 cm.

Brukslitage. 1 stol med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 447