1367332. SVEN LIGNELL. Stilleben, olja på duk, signerad.

Ca 60x50 cm.

Sven Lignell (Född 1927)

Ca 60x50 cm.

Sven Lignell (Född 1927)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1367332

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 215