SVEN LIGNELL. Stilleben, olja på duk, signerad.

1367332. SVEN LIGNELL. Stilleben, olja på duk, signerad.

Ca 60x50 cm.

Sven Lignell (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60x50 cm.

Sven Lignell (Född 1927)

Antal besök: 1 039