MONA HUSS WALLIN. "Grannens äppelträd" Färglitografi, signerad och numrerad 9/450, daterad -78.

1361101. MONA HUSS WALLIN. "Grannens äppelträd" Färglitografi, signerad och numrerad 9/450, daterad -78.

Ca 60x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 135