PAUL WUNDERLICH. komposition, färgetsning, signerad samt numrerad 47/100.

1361000. PAUL WUNDERLICH. komposition, färgetsning, signerad samt numrerad 47/100.

Bladmått ca 66x50 cm.

Oamad, smärre gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 66x50 cm.

Oamad, smärre gulnat.

Antal besök: 618