LOCKASKAR, 2 stycken, silver, 1815 samt 1834.

1360058. LOCKASKAR, 2 stycken, silver, 1815 samt 1834.

Diameter ca 6,5-7 cm. Vikt ca 195 g.

inskription, mindre bucklor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 673