1360058. LOCKASKAR, 2 stycken, silver, 1815 samt 1834.

Diameter ca 6,5-7 cm. Vikt ca 195 g.

inskription, mindre bucklor, bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 19 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
19 EUR
Danmark, Finland
24 EUR
28 EUR
Bulgarien, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern
34 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
36 EUR
Cypern, Gibraltar, Island, Kanada, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, USA
43 EUR
63 EUR
69 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Föremålsnr
1360058

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 191