TRÅG och PALL, trä, 1900-tal.

1359158. TRÅG och PALL, trä, 1900-tal.

längd 51 cm och 35 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 51 cm och 35 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 413