Stolar, fyra stycken , England, 1800-tal.

1358734. Stolar, fyra stycken , England, 1800-tal.

Betsat trä.Fast stoppad sits. Sitthöjd 45 cm.

Fläckar. Slitage och märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar. Slitage och märke.

Antal besök: 869