1358129. ERNST BILLGREN. Hund, olja på pannå, monogramsignerad E.B.

61 x 39 cm.

Ernst Billgren (Född 1957)

61 x 39 cm.

Ernst Billgren (Född 1957)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 64 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
64 EUR
Danmark, Finland
71 EUR
Tyskland
73 EUR
Belgien, Bulgarien, Cypern, Estland, Lettland, Litauen, Luxemburg, Nederländerna, Polen, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Storbritannien, Ungern, Österrike
86 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
109 EUR
Gibraltar, Island, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, Tjeckien
116 EUR
USA
142 EUR
Australien, Filippinerna, Hongkong, Indonesien, Japan, Kanada, Kina, Malaysia, Mexiko, Nya Zeeland, Singapore, Sydkorea, Taiwan, Thailand
148 EUR
Albanien, Argentina, Bolivia, Bosnien och Hercegovina, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Egypten, Förenade Arabemiraten, Guatemala, Honduras, Israel, Kroatien, Marocko, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Ryssland, Saudiarabien, Sydafrika, Turkiet, Ukraina, Uruguay, Vitryssland
162 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gallerian
Föremålsnr
1358129

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 621