SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

1346580. SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Furu. Svarvade ben. Fem lådor. Längd 110. Bredd 52. Höjd 73 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Renoverad. Ett löst lås.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 828