1344171. SKÅL SAMT TALLRIK, porslin, Kina, 1800-tal.

Diameter 20 cm.

Bränningsspricka samt slitage.

Diameter 20 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 23 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
23 EUR
Danmark, Finland
28 EUR
31 EUR
Bulgarien, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern
37 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
39 EUR
Cypern, Gibraltar, Island, Kanada, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, USA
47 EUR
67 EUR
72 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Vitrinskåp 3
Föremålsnr
1344171

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 81