1343463. PETER DAHL. Fredmans epistel nr 12. Färglitografi, signerad.

40 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

40 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1343463

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 173