PETER DAHL. Fredmans epistel nr 12. Färglitografi, signerad.

1343463. PETER DAHL. Fredmans epistel nr 12. Färglitografi, signerad.

40 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 629