ÅKE WINNBERG. Tåg i landskap. Olja på pannå, signerad.

1337873. ÅKE WINNBERG. Tåg i landskap. Olja på pannå, signerad.

35 x 49 cm.

Åke Winnberg (1912–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 49 cm.

Åke Winnberg (1912–1974)

Antal besök: 624