1337873. ÅKE WINNBERG. Tåg i landskap. Olja på pannå, signerad.

35 x 49 cm.

Åke Winnberg (1912–1974)

35 x 49 cm.

Åke Winnberg (1912–1974)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 36 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
36 EUR
Danmark, Finland
42 EUR
Tyskland
45 EUR
Belgien, Bulgarien, Cypern, Estland, Lettland, Litauen, Luxemburg, Nederländerna, Polen, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Storbritannien, Ungern, Österrike
57 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
81 EUR
Gibraltar, Island, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, Tjeckien
88 EUR
USA
113 EUR
Australien, Filippinerna, Hongkong, Indonesien, Japan, Kanada, Kina, Malaysia, Mexiko, Nya Zeeland, Singapore, Sydkorea, Taiwan, Thailand
120 EUR
Albanien, Argentina, Bolivia, Bosnien och Hercegovina, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Egypten, Förenade Arabemiraten, Guatemala, Honduras, Israel, Kroatien, Marocko, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Ryssland, Saudiarabien, Sydafrika, Turkiet, Ukraina, Uruguay, Vitryssland
134 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Föremålsnr
1337873

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 142