HANS-AGNE JAKOBSON. Takarmatur, mässing med glaskupor, modell T-348/6, Markaryd, 1900-talets mitt.

1337414. HANS-AGNE JAKOBSON. Takarmatur, mässing med glaskupor, modell T-348/6, Markaryd, 1900-talets mitt.

Höjd 140 cm.

Ytslitage samt elkontakt saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 140 cm.

Antal besök: 2 371