NILS PETER BOLT. Pastell, Stilleben med blommor, signerad, daterad -35.

1330165. NILS PETER BOLT. Pastell, Stilleben med blommor, signerad, daterad -35.

64 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 930