Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
NILS PETER BOLT. Pastell, Stilleben med blommor, signerad, daterad -35.
1330165. NILS PETER BOLT. Pastell, Stilleben med blommor, signerad, daterad -35.
64 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
64 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 930