SKRIVBORD, bemålat, 1960-tal.

1328145. SKRIVBORD, bemålat, 1960-tal.

Skrivbord med två lådor
Längd 110, bredd 60,5, höjd 76 cm.

Klisteretikett kvar på låda, ojämt målat, färgskiftningar, hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbord med två lådor

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 226